KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14144355

nr 1414 4355

Ã…ke Rolfstadius

(f. 1918), Sverige

Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, "Italien". Olja på duk, 37x27cm, yttermått inklusive ram: 42x31cm

Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.

Utrop:

500 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 18:37:26

Ã…ke Rolfstadius

Läs mer om Ã…ke Rolfstadius